OMRON Healthcare ja Servier teatavad pikaajalisest strateegilisest partnerlusest, et ühiselt uuendada kõrgvererõhu ravi, mille eesmärk on vähendada kardiovaskulaarsete sündmuste, näiteks südameinfarkti ja insuldi arvu.

Pariis, Prantsusmaa, 14. märts 2023 – OMRON Healthcare Europe ja Servier kuulutasid välja pikaajalise strateegilise partnerluse, mille eesmärk on tuua uuendusi, mis parandavad kõrgvererõhutõve ja muude kardiovaskulaarsete haiguste tuvastamist, juhtimist ja pikaajalist kontrolli.

OMRON Healthcare’i ja Servier’ partnerlus põhineb ühisel nägemusel, mille eesmärk on parandada elusid ja aidata kaasa parema ühiskonna loomisele. Selle lepingu kaudu ühendavad mõlemad ettevõtted oma tugevad küljed meditsiinis ja tehnoloogias, et muuta hüpertensiooniga patsientide tulemuste parandamist, luues tervikliku ökosüsteemi patsiendi teekonna ümber.

Kuna hüpertensioon mõjutab üle miljardi täiskasvanu kogu maailmas, on vajadus innovaatiliste lahenduste järele selle kasvava haiguse paremaks juhtimiseks suurem kui kunagi varem. OMRON Healthcare ja Servier töötavad koos välja uuenduslikke lahendusi, mis võimaldavad tervishoiutöötajatel tuvastada, hallata ja ravida hüpertensiooni, eesmärgiga vähendada tõhusamalt südame-veresoonkonna sündmuste, näiteks südameinfarkti ja insuldi arvu.

Need kaks ettevõtet on alustanud koostööd mitmesugustes ülemaailmsetes projektides, näiteks rahvusvahelise hüpertensiooniühingu loodud hüpertensiooni sõeluuringu programm ja tervishoiutöötajatele suunatud rahvusvahelised veebiseminarid. Samuti teevad nad koostööd meditsiinilise hariduse programmides, mille eesmärk on parandada kõrgvererõhutõve juhtimist mitmes riigis, sealhulgas Itaalias ja Poolas.

“OMRON Healthcare on pühendunud elupäästvate kardiovaskulaarsete tervisetehnoloogiate arendamisele, et saavutada meie visioon Going for Zero, mille eesmärk on kaotada südameinfarkt ja insult. Me vajame sarnaselt mõtlevaid partnereid, nagu Servier, et edendada meie algatusi ja teha koostööd elude päästmiseks,” ütles OMRON Healthcare Europe’i tegevjuht David Menko.

“Meie partnerlus OMRON Healthcare’iga annab üksikisikutele ja tervishoiutöötajatele täiustatud teavet ja tuge, et parandada hüpertensiooni ja teiste südame-veresoonkonna haiguste all kannatavate patsientide ravi; me saame pakkuda ökosüsteemi lahendusi, mis on individuaalselt kohandatud erinevate patsientide profiilidele nende hüpertensiooniga seotud teekonnal,” ütles Servier’ ülemaailmse tootestrateegia asepresident dr Philippe Gonnard.

OMRON Healthcare’i kohta

OMRON Healthcare on ülemaailmne liider innovatiivsete meditsiiniseadmete arendamiselkoduseks tervisekontrolliks ja raviks, keskendudes südame-veresoonkonna, hingamisteede ja valuraviga seotud seadmetele ning patsiendi kaugjälgimise seadmetele. Ettevõtte eesmärk on anda inimestele kogu maailmas võimalus elada elu täielikumalt oma visiooni “Going for Zero, Preventive Care for the Health of the Society” kaudu, aidates patsientidel ja tervishoiutöötajatel ennetada, ravida ja hallata haigusseisundeid. OMRON on üle 300 miljoni müüdud seadmega kogu maailmas usaldusväärne kaubamärk koduse vererõhu jälgimise valdkonnas. Ettevõte tegutseb enam kui 110 riigis ja selle peakorter asub Jaapanis, Kyotos.